Zbiórka Żywności z Bankiem Żywności w Tczewie- Biedronka, Malbork, 30.11-01.12.2018

Było nam bardzo miło móc koordynować zbiórkę żywności w hipermarkecie na ulicy Koszalińskiej w Malborku.

Udało się zebrać 192 kg żywności, która została rozdana najbardziej potrzebującym mieszkańcom gminy i uczestnikom Środowiskowego Domu Samopomocy w Kończewicach.

Serdeczne podziękowania należą się WOLONTARIUSZOM ze Szkoły Podstawowej w Kończewicach Wiktorii Słotwińskiej, Szymonowi Sczypkowskiemu i Natalii Zawiłowicz !!!

Dziękujemy za Wasz trud i zaangażowanie.

Zarząd Stowarzyszenia Perspektywa , Pracownicy i Uczestnicy ŚDS.

marcin bz zbiórka