RUSZYŁA PERSPEKTYWA

PERSPEKTYWA HORYZONT

SERDECZNE POZDROWIENIA

Dnia 27.02.2015r.  do Sądu Rejonowego Gdańsk- Północ wpłynął wniosek o rejestrację nowego podmiotu w Krajowym Rejestrze Sądowym.

Stowarzyszenie Perspektywa  chce minimalizować dysproporcje społeczne, pragnie edukować społeczeństwo  jak zdrowo żyć i radzić sobie omijając konsumpcjonistyczny tryb życia, stawiając na samowystarczalność.

Wszystkie cele znajdziecie w naszym statucie, który jest już dostępny na stronie.

Mamy wiele pomysłów… w zakresie działalności własnej ale i współpracy z jednostkami samorządowymi i III sektora.

Wszystkich zainteresowanych współpracą, pragnących coś zmienić, lub którym niewygodnie w miejscu, w którym się znajdują zapraszamy do kontaktu.

Zachęcamy Was do udzielania nam informacji zwrotnej dotyczącej naszej działalności, tak byśmy mogli się od Was uczyć i doskonalić formy wsparcia.

Niedługo opublikujemy adresy mailowe stowarzyszenia, którym będziecie  się z nami kontaktować.

2 Komentarze

1. Małgorzata

Witam!
    Gratuluję autorowi strony. Bardzo mi się podoba, jest piękna!!!. Mam nadzieję, że innym tez przypadnie do gustu.
    Pozdrawiam.
    Małgorzata Napieracz

1. Małgorzata

Małgorzata Witaj
      Podziękowania ślesz Michałowi Graczyk, patrz fb twitter
      Ja tez mu po stokroć dziękuję!
      Złote ma serce!

Komentarze zostały wyłączone.